kolmapäev, 15. september 2010

NAFF 2010 ootab filmipärle

Noorte Amatöörfilmifestival 2010 ootab uusi amatöörfilme tänavusele festivalile. Filmide esitamise tähtaeg on 22. oktoober 2010. Osa saavad võtta kõik kuni 26-aastased noored. Ainsad tingimused filmidele on, et nad oleksid läbiva mõttega, vaadatava kvaliteediga ja omama tiitreid.

Käes on järjekordselt aeg sahtlissekirjutatu sealt välja koukida ja koos sõprade-tuttavatega filmiks teha. Või siis NAFFile saata oma geniaalne juba teostatud film või multikas, et seda teistegagi jagada – ja miks mitte sellega Noorte Amatöörfilmifestivalil eluaegne kuulsus ja mõni auhind võita.

Oodatud on, nagu ka eelnevatel aastatel, filmid igas žanris ja tehnikas. Seega nii range hollywoodi koolkonna järgimine kui, miks mitte, erinevate žanrite ja tehnikate segamine, et saavutada uus põnev lähenemisnurk. Igal juhul ootame filme, mis pakuksid, nagu alati, NAFFile omast ehedust ja tegemisrõõmu, skandaale ja provokatsioone ning põnevat paroodiat.

Vaata tingimusi lähemalt või esita film:
www.tartunoored.ee/naff

Noorte Amatöörfilmifestival 2010 toimub sel aastal juba seitsmendat korda. Tegemist on Lõuna-Eesti suurima amatöörfilmide festivaliga, mida korraldab Anne Noortekeskuse multimeedia labor.

NAFF 2010 võistlusprogramm leiab aset Tartu Athena Keskuses 30.-31. oktoobril, žürii valib viimasel võistluspäeval välja parimad filmid, mille autorid saavad väärilised auhinnad.

Festivali raames on plaanis ka erinevad filminduse õpitoad.

Lisainfo:
Kristiina Lepa,
502 4994,
kristiina.lepa@annenk.tartu.ee
www.tartunoored.ee/naff

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar