Kolmapäev, 1. detsember 2010

Sony fotokonkurss "Parim talvefoto"

Detsembrikuu on aasta huvitavaim aeg. Lisaks jõulu- ja uueaastaootusele on väljas ilusad talveilmad. Need kutsuvad õue kelgutama või vastupidi – ajavad hoopis sooja tuppa hubasesse seltskonda juttu puhuma. Mida sa ka ei eelistaks, väärivad need hetked jäädvustamist.

Just sel põhjusel kuulutab käesoleva aasta innovaator fotokaamerate vallas – Sony koos Snap.ee veebilehega välja fotokonkursi „Parim talvefoto“. Konkursile on oodatud pildid, mis kirjeldavad talve nii, nagu see sinu jaoks kõige meeldivam on. Võib-olla oled lummatud lumise looduse ilust? Äkki naudid üle kõige suuskadel kihutamist või lastega koos kelgumäel rassimist? Või on sinu parimad talvised hetked soojas toas kui jäälilledes akende taga möllab tuisk. Mis iganes see ka olla võiks – vormi see parim hetk parimaks talvefotoks ja osale Snäpi veebilehel toimuval konkursil.

Kuna parim saab olla vaid üks, siis saab igaüks konkursil osaleda vaid ühe fotoga. Parimaid talvepilte saab konkursile esitada kuni 31 detsembrini (k.a). Seejärel asub pilte hindama 3-liikmeline žürii. Esikolmik kuulutatakse välja 10. jaanuaril. Kõige huvitavam parim talvefoto saab auhinnaks parima hübriidkaamera maailmas - Sony a55.

I koha auhind: Sony a55 + 18-55mm Kit. Väärtus 14 499.- (926,65€)
II koha auhind: Sony NEX-3K 18-55mm must. Väärtus 9299.- (594,31€)
III koha auhind: Sony DSC-W360 must. Väärtus 2999.- (191,67€)

Ära lase ennast piirata, sest konkursil võib osaleda igaüks, kellel on talvemeeleoluga pilte. Olgu pildil aasta 2010 või 1998. Peamine, et oleksid veendunud, et see on sinu parim talvepilt.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar