Teisipäev, 24. august 2010

Foto töötuba 10.-11. septembril!

Anne Noortekeskuse multimeedia labor koostöös NTM’i fotoringiga korraldab septembris kaks fotograafia töötuba. Esimene töötuba leiab aset 10.-11. septembril (reede ja laupäev) ja toimub Tartus. Töötuba on mõeldud 16.-24.-aastastele fotograafiahuvilistele noortele. Oma fotokaamera olemasolek pole vajalik, kuid on soovitatav.

Töötuba kestab reedel kell 18.00-20.00, laupäeval kell 12.00-18.00.

Töötuba kannab nime „Sõbraks fotokaameraga“ ning käsitlust leiavad fotograafia algtõed. Esimesel päeval käsitletakse 2 tundi teooriat (kaamera käsitlus, kaamera lisatarvikud, säri, ava, ISO). Järgmisel päeval täidetakse esimesed 3 tundi erinevaid ülesandeid, kus õpitud teooriat praktikasse rakendada saab. Peale tunnist lõunapausi kogunetakse fotode analüüsiks, et saada tehtud fotodele tagasisidet ning edaspidi teada, mis on osalejate nõrgad kohad ja mida heade fotode tegemisel meeles pidada. Lühidalt käsitletakse ka fotode järeltöötlust arvutis. Kokku kestab tagasiside ning fotode järeltöötluse käsitlemine 5 tundi.

Töötoas osalus maksab 30 krooni (1,9 €), töötuppa on 15 kohta. Registreerunuks loetakse pärast osavõtutasu maksmist ülekandega.

Küsimuste korral töötubade kohta pöörduda õpitubade juhendaja Kerly Ilvese poole:
kerlyfoto[at]gmail.com. Samal aadressil saab lähemat infot ka osavõtutasu maksmise kohta.

Projekti toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu, Tartu Kultuurkapital ja SA Tartumaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar